Metalik malzemeden, dev 6 inçlik bir ekran, işlemci için yüksek performans ve Mat 7’nin arkasındaki parmak izi okuyucusu barışında üretilen vücut!

Huawei ile yeni akıllı akıllı telefon, geniş ekran ve yüksek performans, dahili parmak izi okuyucuyu, ayrıca Mate7, 6 inç geniş ekran ve güçlü işlemciyi karşılamaktadır. B Telefon, genel olarak yeni bir üye üyesi B, benzer boyutların% 95’i, çubuğun estetikteki güncellemesi ve metalik malzemeden yapılmış gövde sağlamlığı. 7.9 Kurgusal milimetre ve 185 g Mate7, 2,9 milimetre, ince bir çerçevede 1080 × 1920 çözünürlükte Full HD IPS ekranı.

Marjinallerin telefonu Huawei Mate7 ...

Performans gözde.

Huawei Mate7, Huawei 8 + 1 “Kirin” 925 işlemci tarafından geliştirilmiştir, üç boyutlu oyunlarda ve videolarda yüksek performansla, işleme kapasitesini uygulamaya göre uygulanan uygulamaya göre optimize eder. İşlemci, 1.8 GHz A15’in dört çekirdeği ile imzalanırken, 1.3 GHz A7’nin diğer dört çekirdeği, akıllı enerjinin dağılımı ve pilin yüksek faydalı ömrü için tamamlayıcı bir güç sağlar.

Parmak izi okuyucusu sayesinde, parmak izi okuyucusu sayesinde, yalnızca “Mikro İşlemci” sayesinde, özellikle parmak izi okuyucusu için, kilidini açmak ve parmak izi ile açmak istediğiniz uygulamaları açabilirsiniz.

Sadece yaklaşık 2 gün parti

Huawei Mate7 Lityum polimer bataryası ayrıca pilin yüksek pille yüksek bir şekilde kullanılmasıyla imzalanır. Huawei Mate7, üç farklı enerji tasarruflu modelini, “normal”, “akıllı” ve “ultra” kabul etti. Bu şekilde, bataryanın kalan faydalı ömrüne bağlı olarak, telefonunuzun hangi özelliklerinin ne kadar süreyle olacağına karar verebilirsiniz.

Parmak izi okuyucu ile tam güvenlik

Huawei Mate7, “özellikle” dir duvarındaki parmak izi okuyucusu sayesinde özel bir yaşam sağlar. Telefonunuza yetkisiz erişimi önlemek için kayıtlı parmak izleri şifrelenir. Önemli bilgiler içeren tüm uygulamalar etkinleştirilebilir, “ziyaretçi modu”, yalnızca yetkili kullanıcıları parmak izi sensörüyle tutarak etkinleştirilir.

Marjinallerin telefonu Huawei Mate7 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.