Taşınabilir cihazların sunduğu tüm nimetlere fayda sağlıyoruz. Bununla birlikte, büyük bir kullanıcı segmenti için (bunlardan biri), masaüstü bilgisayarın cazibesinin aldığını kabul etmek gerekir. Ofiste veya evde sırayla masaya yerleştirilmiş büyük bir yüksek kaliteli ekran var, büyük bir ekran ve devasa performans vakası bunu mutlu etmiyor. Ama Böyle büyük bir odayı daha fazla ayırmak istemiyor musun? Seninle ilgili iyi haberlerim var. Muhtemelen adı duyduk ve kalıp modellerini gördüm, ancak bu makalede bilmeyenler için, size bir bilgisayarda her şeyi söyleyeceğim.

Masaüstü bilgisayarından vazgeçemeyenler: hepsi bir arada bilgisayar

Tek bir gövdede eksiksiz bir çözüm.

Bilgisayar tek birinde (hepsi bir arada bilgisayar) monitörü ve alanı tasarruf etme yeteneğini sunar. Bu tasarımın sıkıntıları, bileşenlerin çoğunluğuna göre terfi edemez. Bu nedenle, satın alma aşamasında olduğunuz en iyi modeli seçmelisiniz, böylece kısa bir democe olmasın.

Masaüstü bilgisayarından vazgeçemeyenler: hepsi bir arada bilgisayar

Windows 8 ile başarılı bir dokunmatik ekran desteğine ulaştıysam, teklif daha büyük bir ekrana (en az 23 inç), bellek (en az 8 GB) ve hızlı işlemciye yatırım yapmaktır; Bütçenizin sonunda, dokunmatik ekrana bakmak yeterlidir. Masanın üzerinde, dokunmatik ekran, düşündüğünüz kadar pratik değildir. AMD işlemcisini içeren bilgisayarların Intel işlemcinin daha ucuz olduğunu, aynı zamanda performanslarından daha düşük olduğunu göreceksiniz. Dördüncü neslin dördüncü neslinin merkezi ailesi (Core I3, Core I5 ​​ve Core i7 seçenekleri, 8 numaralı modelden başlayarak, Core i5 ve Core i7 seçenekleriyle) son derece hızlı ve enerji tüketimidir. AMD işlemciler çok daha iyi bir entegre grafik yongası var.

Masaüstü bilgisayarından vazgeçemeyenler: hepsi bir arada bilgisayar

Spontan pil modelleri de vardır.

En son nesil oyunları oynamak istiyorsanız, harici bir grafik kartı (AMD ve NVIDIA) olan modelleri görmelisiniz. SSD sayesinde, son derece hızlı bir sistem elde edebilirsiniz, ancak bu tür sürücüler genellikle sınırlıdır. Geleneksel bir sabit diskle (500 GB veya daha fazla), 32 GB gibi çok küçük yetenekler, çok miktarda miktarda ideal bir SSD yeteneğine yol açabilir.

Birinde her şey olan bazı bilgisayarlar, ayarlanabilir ayakları sayesinde daha geniş bir köşe desteği verir. Bir masaüstü bilgisayar istiyorsanız, odadan odaya götürebilirsiniz, bilgisayarları pille birlikte çalışabilen bir arada görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.