Evde, ofis ve müşterinin modemlerden kaynaklandığı mağazalardaki Wi-Fi sorunlarının önemli bir parçası. Bu makale, lens altında aldığım TP-Link Archer C7 modeli, sizi birçok problemden kurtaracak bir üründür.

Gelişmiş kaliteli ağ ürünleri tarafından haklı olan TP bağlantısı, 802.11AC’a kabul edilen yönlendiricinin ürünü olan yeni kablosuz standardından çekildi. Son zamanlarda çok az, ilk Cisco yönlendiricimle ilk kez Cisco yönlendiricimi değiştirmek istediğimde tanıştım. Ürün modelinin adına geçen AC, yeni 802.11AC standart Wi-Fi desteğini sembolize eder. 1750 TR 1.75 Kablosuz veri aktarım hızı ile GHz. İki frekansta çalışan cihaz, 2.4 GHz ve 5 GHz; 2.4 GHz’de 450 Mbps, 5 GHz’de 1300 Mbps / s araç kapasitesini sunmaktadır.

Mükammel Çekim Gücü : TP-Link-Archer C7 AC1750

Ayrıca, sahip olduğunuz modemin arkasında destekleyen kablosuz standardı da gözden geçiriyorum. Bu ürün 802.11AC bağlantı desteğine iyi bir başlangıç ​​olabilir. Ayrıca, genellikle arka odadaki veya banyodaki sinyal gibi orta ölçekli evlerde de ortaya çıktılar. Bu cihaz sizi rahat hissettiriyor. Çünkü gördüğünüz gibi, üç büyük anten var. Ek olarak, cihazda üç anten var. Dış antenler ile, 2,4 GHz’in hızı 450 Mbit / s hızında, iç antenler 5 GHz frekans frekansı yardımı olan 1300 Mbps’ye kadar ulaşabilir.

Mükammel Çekim Gücü : TP-Link-Archer C7 AC1750

Cihazın tasarımı oldukça zariftir. Görünür bir yeri durdurmak, estetik olarak bir sorun değildir. Modemin arkasındaki girişler de son derece zengindir. Yazıcıya ve disk parçalarına izin veren iki USB girişine ek olarak, dört Gigabit LAN yuvası ve Gigabit WAN bağlantısı vardır. Yine, kablosuz ağı açan arka alanda da bir düğme var.

Bunun yumuşak bir yönlendirici olduğunu söyleyebilirim. Kurulum ve yönetim aşamasında zorluk olmayacağını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.