Son iki yılda, Apple’ın akıllı saatinin görünümü sonunda yüzünde. Apple Watch modelleri 9 Mart’ta San Francisco ve Berlin’e girişte maruz kaldı.

Nisan ayında Satışa Çıkacak Mucize : Apple Watch

Portatif teknolojinin en çekici odaklarından biri olan Apple Watch, farklı beklentileri karşılamak için üç farklı modele başlar. Apple Watch Sport ve Apple Watch Edition adıyla saatler, tasarım ve fonksiyonlar saatleriyle bırakır. Apple Watch, klasik ve siyah kayıtlı alan dahil olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahiptir. Apple İzle Spor Modeli gümüş ve mekansal gri renkler sunar. Apple Watch Edition sürümünün iki farklı altın vakası var. Dahili mikrofon ve hoparlör sayesinde, arama yapmak için Apple Watch’ı kullanabilirsiniz. Telefonunuz cebinizde veya cebinizde kalmaya devam edebilir. Dijital saat işlevi sayesinde, saat ekranında sürükleyen formlar, arkadaşınızın ekranında görüntülenebilir.

Cep telefonuna tam kontrol.

Telefondaki müzik durağının gözden geçirilmesi de son derece kolaydır. Tabii ki, IPH’nizin ayrıntılarını saatinizde görebilirsiniz. Apple Watch, sağlık ve spor aktivitelerini ve iletişimin yanı sıra etkin bir şekilde kullanacak. Saat Kiti sayesinde Apple Watch, yeni uygulamalar da açıktır. Siri, saat boyunca konuşarak aktive edilir. “Hey Siri” komutuyla birkaç görevi yürütebilir. Mobil ödemede zaman kullanmak mümkündür. Apple’ın Apple’ın katılımını bu saatleri daha pratiktir. Saat ekranınızdan genellikle kullanan sosyal ağ uygulamalarını kolayca kontrol edebilirsiniz. Nehri okumak ve bu da dahil olmak üzere fotoğrafın tadını çıkarmak için bakınız.

Nisan ayında Satışa Çıkacak Mucize : Apple Watch

Talep hemen yayınlandı.

İPhone’unuzla iPhone’unuzla eşleştirmek için yapmanız gerekenler AppStore Apple Watch’u indirir. Bluetooth’a ek olarak, WLAN üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Bu şekilde, Wi-Fi, özellikle de apartman veya ofiste kapsama eksikliği yaratan Bluetooth teknolojisini kullanabilirsiniz. Birçok insanın sorunu pil ömrüdür … Elmaların açıklaması ile 10 saat kullanabilirsiniz.

Nisan ayında Satışa Çıkacak Mucize : Apple Watch

Türkiye satış tarihi açıklanmadı

Mıknatıslanmış bir yükleme cihazı ile basit ve hızlı bir yükün başka bir detayı. Apple Watch’un temel paslanmaz çelik modeli fiyatlarla 549 $ ‘dan itibaren mevcuttur. Apple Watch’da, spor fiyatları 349 $ ‘dan başlıyor. 18K altın Apple Watch’ın baskıları 10K fiyat etiketlerine sahiptir. Apple Watch 24 Nisan Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’de mevcuttur. Türkiye, Apple Fanatics’in sabırsız olduğu henüz belli değil, ancak öğrenmenin bir yolunu bulabileceklerine güveniyoruz.

Nisan ayında Satışa Çıkacak Mucize : Apple Watch

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.