Sesli ürünleri çeken bu Logitech kulaklık, oyun için Kaftan’dır. Sanal çevre gürültüsü oluşturan Logitech G35, bir adım desteği ile 7.1’dir.

Zengin ve sıradışı fonksiyonlar, yüksek kalitede malzeme kalitesi ve zirvenin zirvesi odaklanmış ürünler olduğunda aklınızda görünen bir markaya sahip değildir. Evet, logitech’den konuşuyorum. Şirketi temel olarak oyuncular için tasarladı (“G” modelinin dönüşümünü anlıyoruz). Ürün sıradışı bir sözdedir: Logitech G35 7.1 talepleri, eğer birçok kulaklık donanım veya pratik 5.1 tondur. Dolby sertifikasıyla kalitenin kalitesi, tescil ettiren iki birimden ulaşılır, bazı noktalarda daha iyi olmak daha iyidir.

Olağan Üstü Kulaklık: Logitech G35 !

Logitech G35’ü sevdiğim talimatlardan biri, konfor konforu yapan bir ürüne sahip olmaktır. Oyun işitme cihazlarının çoğu ağırdır, ancak G35’in kalitesinin kalitesi nispeten kolaydır. Tabii ki, sisteme USB arabirimi boyunca bağlanır ve USB arabiriminin görevi yalnızca anahtar komutları doğru ünitenin dışına yerleştirildiğinde kullanılır. Üç programlanabilir G tuşu var. Oyunlar hakkında düşünürseniz, çok geçmiş olduklarını söyleyemezsiniz. Kablo üzerinde kontrol olmadan, ancak benzer kontroller yer tarafından yapılabilir. Hacim konfigürasyonu bir analog tekerlek ile gerçekleştirilir.

Olağan Üstü Kulaklık: Logitech G35 !

Konfor diyorsanız, ürün kutusundan üç farklı malzemeyle üç farklı malzeme ile birlikte gelir. Bunlardan biri mutlaka rahat hissedecek. Malzeme tercihlerini kullanıcıya bırakmak son derece iyidir. Birçok ayrı dürtüde olduğu gibi, bir sürücü 40 mm boyutunda hizmet vermektedir. 20 Hz ile 20 kHz arasındaki frekans değerleri oldukça iyidir. Bir kez daha kulaklıktaki bir oyuncu, kablo uzun kalır. Sevdiğim bir başka özellik mikrofondu. Mikrofon bagaja katlandığında otomatik olarak devre dışı bırakılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.