PlayStation, Xbox ve Nintendo oyun konsolları hızlı bir şekilde yaygın olarak kullanılmasına rağmen, aynı zamanda PC’de oyun oynamaya karar verenlerin sayısı da çok. Oyunda iyi bir bilgisayar satın almak isteyenler için bazı ipuçlarına dikkat etmek istedim.

Microsoft ve Sony oyun konsolları gündemde ve popülerlerde bulunur, ancak PC oyunlarının düşük olduğuna inanmayın. Bu segment bile asla bu gözde olmamıştı. PC oyunlarını merak ettiğinizde, şanslısınız çünkü harika bir PC oyunu için çok fazla seçenek var.

İlk önce, oyunlarda çok fazla harcamayacağınızı düşünün. Mağazalarda satılan kutular genellikle satın alabileceğiniz ve indirebileceğiniz internetten daha pahalıdır. İstediğiniz oyunu Steam (SteamPpowered.com) veya PlayStore.com alarak kaydedebilirsiniz. PlayStore bile bazı buhar buhar kodları satacak.

PC'de oyun oynayanlar için ipuçları

Performanstan sonra fiyat kredisi

Oyunun daha iyi performansı için grafik yüzleri kaçınılmazdır. AMD’nin şu anki canavarı oyunu, NVIDIA’nın dar bir savaşa olan cevabı olan 290x GeForce GTX 780 ile Radeon R9’un cevabıdır, ancak bu iki harf de yüzlerdir. Bu kartlar bütçenizi aşarsa, Radeon Radeon Rade Modeli, PreisS’inizin neredeyse üçte biri olan 270x AMD modelidir, Radeon R9 270x modeliyle ilgileniyor. NVIDIA’dan biraz daha pahalı olan GeForce GTX 760 modeli, performansını yarışmacı olacaktır. Üst seviyede grafik kartlar duraklatma dönemindeydi. İdeal bakiyeyi yapılandırmak istiyorsanız, yaklaşık 500 çay kaşığı modelleri okuyun.

Oyunun dünyasında yarışı unutmanız gerekmez, hızı asla kesmeyin. GPU üreticileri sürekli olarak daha iyi modeller açığa çıkarıyor ve oyun geliştiricileri sınırları zorlama fırsatı sunuyor. Bir süredir “güçlü” bir grafik kartına sahip olabilirsiniz. Yani küçük bir fiyata ters çevir, daha pahalı değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.