Periskopu kullanmak için yeni sosyal ağların yeni fenomenini kullanırlar. Ancak yine de, birçok bilgi almaz. Bu yazıda, perisosp’lerin gelen ve değişecek olanlara nasıl kullanılmadığını size söylemeye çalışıyoruz. Çünkü oldukça basit bir uygulama.

Kısa metinlerde kurulan Twitter Mikro Blog Sitesi, kısa parçaları tekrar karşılayan video servis asma için cesur bir gelişmedir. Şirket şimdi Canlı Video Servisi Periscope ile seriye devam ediyor. İnternetin canlı videosu yeni bir şey değil. Ücretsiz takım servisine sahip olmak. Bunun için en büyük yatırım, Hangout ile Google’dır. Elinizdeki şirket ayrıca YouTube’un avantajını kullanmak istedi, nedense, bir nedenden ötürü, kullanıcı hatlarının hiçbiri ikna olamazdı. Hangout yayınları henüz beklenen etkiyi ve ilgiyi yakalayamamıştır. Bununla birlikte, YouTube altyapısını, telefon uygulamalarını ve tabletlerini, gmail hesabını destekleyen birden fazla kişiye destek gibi birçok olanak ve avantajlar vardı. Ama hayır, olmaz.

Twitter uygulamasında Google teklifi yoktur. Düz bir uygulama … Kendinizi Twitter hesabınızla korur, onları takip etmek için yakalamak için takip edildiğini düşünün ve gerisi gelir. İsterseniz, isterseniz yeni başlayanlar için kendi canlı videolarınız var ve eğlenin. Yayın, ekrana dokunarak birçok kalp gönderebilir. Yorum yapmak istiyorsanız, ayrıca yazabilirsiniz. Bu yorumlar ekranda, kalpler birkaç saniye görünür ve kaybolur. Aynı zamanda kolayca engellemek de mümkündür.

Halka açık videoda önemli bir sıçrama.

Eğer benziyorsan, Twitter Periscope’yu bir deneyimden daha fazla paylaştınız. İnternetin ilk dönemlerinde IRC, bu uygulamada sadelik ve konfora sahiptir. Web tabanlı randomite sohbet sitelerinde ayrıca farklı bir ilham kaynağıdır. Her ne kadar tamamen yeni olmasa da, başka bir tarzda yaratılan periskop, ilk defa insanlara yazmak için cesaret yazma cesareti, bu sefer kamerayla konuşmaya getiriyor. Önceki kişilerin çoğu, iki dua yapmak için iki cümledir, şimdi şaka içinde yazılan Maşhala, Maşhala, LAF ile rekabet etmek zorunda kalır. Periscope, insanlara kameranın yüzünde kamerayla konuşma ya da herhangi bir yerden video aktarmak için bir ruh hali veriyor mu? Önceden bilmek zor, fakat aynı zamanda ilk günlerin performansı kötü değil. Canlı yayınlar genellikle mevcut kişi tarafından 30-50-70 civarında izlenir. 100’den fazla kişi 100’den fazla kişiyi izliyor. Bu rakamlar binlerce, on binlerce dünya ve ünlü ünlüleri dikkate alırsa, milyonlarca insanın tarafını izlemeye başlar; İşte başlamak için festival. Twitter, Instagram ve Şarap Phenomena, Phenomena Periscopene’ye hazırlanın, diyorum.

Vatandaş bastırma da artacak.

Enteresan’ın bilgilerini, tepkilerini, hükümlerini ve gözlemlerini zaman zaman ortamımızda paylaşıyoruz, şimdi Twitter’da paylaşıyoruz. Bu durum oldukça rahatsız edici periskop sonuçları için geçerlidir. Dergi programlarındaki derginin programlarında gördüğümüz garip görüntüleri yaşayanlar görebilir ve yayınlayabilir. Sokakta meydana gelen bir anlaşmazlık, kazalar, hatta doğal afetler bile dünyanın milyonlarca telefon kamerasından dünyaya uzatılacak. Video hayatımızda uzun süredir devam etti. Bununla birlikte, cep telefonunda sadece birkaç saniyede, bir kişinin Mecidiyeköy’deki bir kişinin canlı yayını, “trafik kazasını birleştirin”, televizyon kanallarına olan ihtiyacı neredeyse ortadan kalkar. Bir süredir, sosyal ağlar geleneksel medyada ciddi şekilde bilinmemektedir; Periskop ile bu fark minnettar olabilir. Umarım geleneksel yolların bu gelişmeleri kendi yararınıza kullanmanın yollarını bulacağını umuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.