Teknoşehir, 20 yıllık PlayStation®4’ün 20 yıllık özel sürümünden açık artırmalardan elde edilen gelir, üç sivil toplum kuruluşuna bağışlanacak!

6 Temmuz’dan 14’ten 14’ten itibaren düzenlenmesi gereken açık artırmanın katılımcıları, TEÇEV organize etmek için Tırev açık artırması, 20 yıllık PlayStation®4’ün özel bir versiyonuna sahip olma fırsatına sahiptir. Sony PlayStation® oyun konsolu. Açık artırmadan satışlar, çocukları daha iyi bir gelecek oluşturmak için Akev, Daruşafaka ve ToÇev çocuklarına transfer edilmektedir.

Çevrimiçi satın alımların güvenli yönü devam ediyor, çocuklara daha iyi bir gelecek olan sivil toplum kuruluşlarına katkıda bulunacak olan bir açık artırma kampanyası düzenlenecek. Dünya çapında yaklaşık 12.300 adet üretilmekte ve Türkiye pazarında mevcut olmayacak, PlayStation®4’ün yirminci yıldönümü, 6 Temmuz’dan 14’ten itibaren özel versiyonun yirminci yılıdır, Daruşşafaka, satılan şirket, satılan şirket Zaten TCHEV.

Kampanyanın merkezinde, oyun dünyasındaki PlayStation® oyun konsolu devriminin devrimci PS4 ™ versiyonu PS4 ™ sürümünü içerecektir. Eğitilmeyen gelir, AÇEV şirketi Daruşşafaka ve Toçev’e devredilecek.

Açık artırma katılımcıları ayrıca, PlayStation®4 ve PlayStation®4’ün yanı sıra PlayStation®4 ve PlayStation®4’ün yanı sıra PlayStation®4’ün yanı sıra, özel bir anma töreninde ve “orijinal gri şablonunda sunulduğu PlayStation®4’e katkıda bulunma fırsatına da sahiptir.

Detaylı bilgi almak için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.