Teknolojik gelişme, evin en eski cihazlarını da değiştirdi. Son yıllarda Beyaz Ürünler alanında, Samsung, tüketicilerin ihtiyaçlarını geliştiren teknolojilerle yeni ürünler geliştirmiştir. 9 ve 10 kg kapasiteli iki farklı modelden oluşan mavi cam serilerin mavi cam serisi en iyi örneklerden biridir.

Evdeki teknoloji, yaşam kalitemize derinden ifade eder. Beyaz ürünler arasında önemli bir göreve sahip olan çamaşır makinesine yeni bir yaklaşım getiren mavi cam serilerin rondelaları, farklı ve göze çarpan fonksiyonlardan etkilenir. Bütün kış, günün yüzünü ortamlarda havaya indirir ve kapatırken, yorgan hijyenik olarak temizlenir ve önümüzdeki kışa kadar temizlenir. Bitkilerinin bakteriyel temizliği, bakterilerdeki çevrelerinde akrabalarını bekliyor. Tam bir hijyenik ve sağlıklı uyku için, yorganlarınızın yıkama talimatlarına göre programda yılda en az iki kez temizleyin. Çok sayıda aile ve düzenli temizlik gereksinimi tarafından tasarlanan yeni Samsung Crystal Blue Serisi, her iki farklı modele sahip iki farklı modele sahip, 9 ila 10 kg kapasiteye sahip iki farklı modele izin verir.

Samsung Crystal Blue Çamaşır Makinesinde Devrim !

Yüksek kapasiteli büyük iç çamaşırı.

MODELİ WW10H9610EW / AH, 10 kg seri kapasiteli, kendi yatağınızı büyük kapasitesiyle, bir enerji seviyesindeki bir enerji seviyesindeki kullanım değerinden% 50 daha fazla tasarruf sağlar. 1.600 bisiklet hızı ve Samsung’un benzersiz ECO Echo kabarcık teknolojisi, olağanüstü sonuçları imzalamak için birlikte kullanılabilir. Dijital yatırımcı, motorla ilgili olarak 10 yıllık bir garanti ile garanti edilirken, akıllı sensör yıkama işlevi performansı artırır. Beyaz gövdede, dış görünümdeki mavi cam kapağın, 36 cm, ergonomik geniş kapak ve tam dokunuşlu LCD ekranın ve favori programların seçimi kullanım kolaylığına önemli ölçüde sağlanmıştır. 9 kg kapasitenin kapasitesi WW90H7410EW / O, 1400, eko kabarcık teknolojisi, 10 yıllık dijital yatırımcı motoru, 10 yıl olan 10 yıllık dijital yatırımcı motoru, daha hızlı yıkama modu, tercihler, çocukların kilit modları ve basit ütü fonksiyonu çamaşırlara maksimum katkı. Ebeveyn kontrolü ve basit destek işlevi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.