Bilgisayara partiler çoğu kullanıcıyı etkilemez, cevap vermemeleri gerekir. Heyecanlanmıyorsanız, izi önemli olmayan kapasitenin türü hakkında bilgi. Bu parçaların bu parçaları toplamda sunduğu performans ve kapasite.

Günümüz bilgisayarlarında performansı etkileyen birçok önemli faktör vardır ve sabit disk onlardan biridir. Türkiye’deki SSD’ler, HAST binici hem düşük enerji hem de küçük bir yer tükettiğinden.

Samsung Laptop : 840 Pro 512 GB !

Samsung sürekli olarak SSD piyasa talebinde sürekli büyüyor ve Korece şirketi’nin “840 Pro SSD” ürünü muhtemelen en iyi SSD ve en azından geleneksel 2,5 inç SSD’ler sorusuyla ilgilidir. Ucuz demlemek imkansız değildir, ancak kullanıcıyı cezalandırmak pahalı değildir. Birinci sınıf bir SSD olması gerekenden biraz daha pahalı.

Samsung Laptop : 840 Pro 512 GB !

Tabii ki, SSD’nin Suberse Samsungs’un listeleri olduğu şaşırtıcı değil. Çünkü kendi hafıza modüllerini yaratanlardan biridir. Yüksek performanslı hatırlatıcılar 21 NM Geçiş Nand, tutulabilecek en yüksek performansı sunar. Samsung ayrıca kendi kontrollerinizi de geliştirir. Tekrar söylemeliyse, en iyi nokta, elde edilebileceğidir.

Toplu olarak

Referans sonuçları net bir değerlendirme yapmamıza izin veriyor. Sıkıştırılabilir ve sıkıştırılmamış tiplerde en yüksek sıralı okuma ve yazma hızlarını kullandınız mı? Samsung 840 Pro’yu arayan çözüm, aynı zamanda 4k, kazayla okuma alanındaki en yüksek değere ulaşır.

Samsung Laptop : 840 Pro 512 GB !

Şimdi diğer rakiplere dönen OCZ Vertex 450, rastgele komut dosyası 4K daha iyidir, ancak genel bir değerlendirme yaparsak çok başarılı bir sürücü. Piyasadaki en hızlı SSD’lerden biri ve aynı zamanda aynı zamanda büyük bir marka satın alma fırsatı da son derece düşüktür.

Bir sorunuz varsa, garanti kapsamını belirlemeden onarım olasılığı tamir edilir. Üst seviye bir SSD olmasına rağmen, makul bir fiyata doğru bir şekilde olduğunu söyleyebiliriz. 3000 GB ve yüksek performanslı SSD albümünün kapasitesi yüksektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.