Hepimiz cep telefonları, müzik çalarları, tabletleri veya bilgisayar kullanmak için yüksek kaliteli kulaklıklara ihtiyacımız var. Ses kalitesi, ergonomi ve kullanım kolaylığı açısından yüksek rütbeli kulaklıklardan biri: kablosuz olarak Samsung seviyesi

Samsung High-Menzilli Kulaklıklar serisi artık kabloyu kablosuz model seviyesiyle yapar ve daha yüksek özellikler kazanır. Kablosuz kulaklıkların seviyesi, gürültü iptali için altı dahili mikrofona sahiptir. Bu nedenle, müziğin dibinde müzik dinlerken çevrenizdeki hoparlörlerin rahatsız edici seslerini dinlemeniz gerekmez. Kulaklıklardan birinde de bir dokunmatik panel vardır. Sesi etkinleştirebilir ve devre dışı bırakabilirseniz, şarkıyı durdurabilir ve tekrar başlayabilir veya şarkılar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Samsung Level On Wireless ! Kablosuz kulaklık devrimi ...

Duyduğun müziği paylaşabilirsiniz.

El cihazı parçasını duyduğunuz diğer seviye kulaklıklarla paylaşabilirsiniz. Bu şekilde, arkadaşlarınızı dinlediğiniz şarkıyı düzeyde kulaklıklarla kolayca aktarabilirsiniz. Kulaklık 11 saatlik aküye dayanırsa, ancak gürültü sonlandırmasını devre dışı bırakırsa, bu işlevin çok gürültü olmadığı yerlere ihtiyaç duyulması gerekmez, yüksüz kullanım kullanımının süresi dolmuş. Samsung, yeni kulaklıklar hakkında fiyat bilgisi yoktu, ancak seviye kablosuz bağlantıda başlarsa, çok fazla ilgi olduğunu tahmin etmek zor değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.