Veri aktarımı sorununa pratik bir çözüm sunan İPhone sahipleri, Sandisk Ixpand, verilerinizi iPhone’da USB belleğe kaydetmek artık mümkündür.

SANDISK IXPAND sayesinde hem USB hem de Ligature Arabirimi, kullanıcılar, USB belleğini iPhone ve Bilgisayar’a bağlayabilir ve veri aktarabilir. SanDisk Ixpand Flash ünitesi kapasitelerle 16, 32, 64 ve 128’dir. Cihazı en keyifli iPhone ile kullanmak için, IxPand Sync’i AppStore’dan indirmelisiniz. Bu nedenle, verileri doğrudan USB bellesine kopyalamak mümkündür. Gizli verileri şifreldiğinde kopyalamak isteyenler için, IxPand şifreyi açmak için şifreleme işlevi ile iki aşamalı kimlik doğrulaması gerektirir.

Drenaj iphone / iPad hafızası

Özel fonksiyonlar, IXPAND, fotoğraf depolama ve videolarla geliştirilen en son SanDisk Flash üniteleri ile iPhone ve iPad kullanıcılarının kapasite eksikliğini elde edersiniz. Ek bir depolama cihazı olarak kullanılabilecek ve Ixpands 16, 32, 64 veya 128 GB’den birini taşıyabilecek ixpands’tan birini alın, antik fotoğraflarınızı ve videolarınızı silmek için ihtiyacınız olandan daha fazlasını kullanın.

Her iki ucundaki flaş ve USB bağlantıları sayesinde her iki ucunda sürekli olarak her iki ucunda sürekli olarak alabileceğiniz IXPAND, cihazlar arasında herhangi bir zamanda fotoğraflarınızı ve videolarınızı kullanın. Bu nedenle, mobil hafızanızı hızlı bir şekilde güncelleyebilir ve yeni bir içerik için bir basınç kilidi açabilirsiniz. IXPAND ile, diğer kontrolörlere kıyasla 3x iletim hızı sunar, iPhone veya iPad’inizden taşınacak dosyaları aktarmanıza izin verir.

Kılavuzunuza basit transfer

SanDisk IXPAND ile, iletişim bilgilerini gündeminize başka bir cihaza aktarabilir veya listenizi kurtarabilir ve yalnızca gündeminizdeki iletişim bilgilerini koruyabilirsiniz. Gündeminizi bir cihazdan başka bir cihaza aktarırsanız asla zor değildir.

İPhone’dan Mac’e ve diğer bilgisayarlara, cihazlarınıza bağlanırken, cihazlarınıza bağlıyken, cihazlarınızdaki filmleriniz ve videolarınız otomatik olarak kopyalanır. Bunu yapmak için, IXPAND senkronizasyon yazılımını indirmelisiniz ve yazılımdaki otomatik senkronizasyon işlevini etkinleştirmeniz gerekir. İsterseniz, bir izinle sağladığınız dosyaları otomatik olarak sunduğu izinle otomatik olarak silersiniz.

Filmler ve müzik çalın.

IXPAND senkronizasyonu, ixpand, ixpand, MKV, WMV, MP4 ve MOV ile uyumlu olan Sync uygulaması sayesinde, AVI, MKV, WMV, MP4 ve MOV gibi popüler dosya formatlarıyla tamamen uyumludur. Apple’ın uyumlu olmadığı videolar ve müzik çalma hücreleri bile, Apple cihazlarındaki IXPAND sayesinde Apple cihazlarında kolayca oynanabilir.

Dosyalarınızın koruma altında veri şifreleme işlevine sahiptir, ixpand flash sürücüsü, iPhone’unuzdaki veya iPad’inizdeki dosyaları iki aşamalı kimlik doğrulama yöntemleriyle şifrelemenize ve içeriğinizi korur. Özel dosyalarınız için bilgisayarınızdaki şifreyi kolayca kaldırabilirsiniz. SanDisk IXPAND’lı kullanıcıların koruma altında korunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.