Gün boyunca, son zamanlarda akıllı zamanın günündeki günde daha iyi seçenekler görüyoruz. İlginç modellerden biri olan Quadro Smart, Apple Watch’in St71 izle, rakiplerinize alternatif bir akıllı izle çağıran bir kişi arayan akıllı bir saati oluşturabilir.

Önceki model gibi, yeni akıllı telefon akıllı telefon akıllı izle S71, kamera kamerasıyla fotoğraflayabilir ve tabii ki, telefonumuzdan bildirim alabilirsiniz.

Smart Watch Tutkunları: Quadro S71

Saat ekranında metalik bir çerçeve kullanıldı ve bu detay zarif ve son derece teknik bir görüntü aldı. Saatin tepesinde asgari bir kamera var. Kamera hoparlörlerin yanında olduğunda. Bu nedenle, kullanıcı en rahat saatleri duyabilir. Saatin sağ tarafı bir microusb yuvasına sahiptir. Saati bu konumla yüklemek mümkündür. Ekranın altında fiziksel bir tuşa sahiptir. Bu şifre ile, arayüzdeki ana sayfaya geri dönebilirsiniz.

Akıllı Saat S71’in önemli bir özelliği, bataryanın çıkarılmasıdır. Cihazın bellek alanını genişletmek istiyorsanız, microSD yuvasını bataryanın altındaki kullanabilirsiniz. 8 GB saate kadar microSD kartları destekler. Aynı zamanda SIM kartın yuvalarından birinde şaşırdı, ancak bu slot işlevsel değil. Quadro tasarımın SIM kart yuvasına göre, aynı durum kapanış tarihinde bir SIM kart modeli yayınlayabilir. Böylece yeni model, telefon olmadan arama yapabileceğiniz bir akıllı saattir.

Smart Watch Tutkunları: Quadro S71

Müzik çalar, müzik çalar, sayar, FM radyo, takvim, kamera gibi uygulamalara sahiptir. Sosyal ağlardan gelen mesajları da takip eden uygulamalar da saatte ücretlendirilebilir. Görürüz.

450 MAH pili olan Akıllı Saat S71, 4 güne kadar sunabilir. Her saati çalıştırırsanız, süreniz en fazla 6 saat ise, saatte bir telefon görüşmesi yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.