Sıcak su gereksinimlerini ve dairelerdeki ısıtma ihtiyaçlarını ortadan kaldıran kombi seçimi, güvenlik ve ekonomik çalışmalarda büyük önem taşımaktadır. Yenilemeyi planlıyorsanız, mevcut kretinizden memnun kalmazsınız veya evdeyken bu mini kılavuzu yükleyin.

Su ısıtıcıları satın almak isteyenler için ipuçları ...

Isıtma metalleri için genellikle tercih edilen kombinasyonlar, evdeki tüm sıcak su gereksinimlerini de karşılayabilir. Karbon monoksit emisyon sobası riski nedeniyle, kendi tiplerinde de tamamen uzatılmış kazanlar yaygın olarak kullanılmaktadır. Günümüzde, hermetetetik kazanlar güvenlik açısından daha çok tercih edilir. Çünkü bu kazanlarda biriken gaz, fanların ek bir yardımıyla gönderilir. Yanma işlemi için o oksijen alımını dışarıdan çıkarır. Bu nedenle, ortamdaki havada önlem yoktur. Yaygın kombinasyonlar, çevrede oksijeni birleştiren, yakıtla birleştiren hermetik kombinasyonlara aykırıdır. Birikmiş gaz, yapısı nedeniyle artar ve beklemede bir baca ile çekilir.

Tabii ki, bu bacalar bacalardan farklıdır, güvenlik gereksinimlerine cevap verebilecek bir yapı olmalıdır. Diğer türleri tahmin ederseniz, zemin tehlikeler için hazırlanır. Hermetik kombinasyonlar, kulüp işlemi için şömine sistemini gerektirmez. Tasarruf açısından, kombinasyon ve doğal gaz ikilisi güçlü bir şekilde tasarruf sağlayabilir. Yoğuşma kombinasyonları, en başarılı verimlilik kombinasyonlarından biridir. Diğer kombine gazda biriken gaz bir şekilde çıkarılır. Bu enerji yoğuşmalı birleştiricide tekrar kullanılır. Hermetik kombinasyonlarla benzerlikler bir iş şekli olarak taşırlar. Ateşleme sistemleri de kazanlara bölünmüştür. İlk birkaç kez kullanılan pilot renk sistemi elektronik bir ateş bırakıyor. Alışveriş alanına gidelim ve daha fazla ayrıntıa dokunacağız.

Su ısıtıcıları satın almak isteyenler için ipuçları ...

Güvenlik ve kapasite işlevlerini kontrol edin.

Kullanımı birleştiren yakıt GLP veya doğal gaz olabilir. Bunlara ek olarak, farklı bir kapasite vardır. Bu değerler KCAL / H (kilokalori) cinsinden ortaya çıkar. Kombinasyonların ısıl yetenekleri 25.000 kcal / s’de 15.000 kcal / saat arasında olabilir. Tabii ki, 50.000 Kcal / H kapasitesini karşılamak mümkündür, ancak tercihi etkileyen en önemli faktör, kombinasyonun kombinasyonunun kullanılması gerektiği fiziksel boyutlar ve mevsimsel koşullar olmalıdır. Bu kombinasyonların birleşiminin birleşiminin teknik detayları ve güvenlik mekanizmaları da satın almak önemlidir. Kombinasyonlar genellikle soğuk istasyonların zor olduğu yerleşim alanlarında tercih edilir. Bu nedenle, kombinasyonun bu koşullara karşı bir koruma sistemi olması gerekir. Ateşleme sistemi şimdi elektronik sistemlerde kullanılmaktadır.

Evinizin büyüklüğünün tabanı.

İlk aşamada, evinizin veya iş yerinizin boyutunu metrekare cinsinden öğrenmelisiniz. Bu rakama göre, kendisine uygun bir kombine biçerdöver satın alabilirsiniz. Örneğin; 160 metrekarelik bir ev için, istasyondan gelen bir vagon 25.000 Kcal / H (kilokalori) kapasiteye sahip olabilir. Tabii ki, burada binanızda önemli bir izolasyon yeri vardır. Kalite izolasyonu ayrıca yakıt tasarrufu sağlar. Kombinasyonlar çalışma ve otomatik kapanış fonksiyonunda da bulunabilir. Oda belirli bir sıcaklık değerine ulaştığında, istasyonun vagonu kapanır ve bu tasarruflara neden olur. Ayrıca unutmamalısın biraz daha var; Kazanın performansı yüksek kaliteli bir soğutucu gösterir. Bu nedenle, bu noktada da durmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.