Philips’in yeni BT2200 kablosuz kablosuz hoparlör, havuzda müzik dinlemenizi sağlayan ve hatta denizde ve hatta denizden müzik dinlemenizi sağlayan bir sözcü gibi görünüyor.

Bu spor taşınabilir kablosuz hoparlör tasarlandı; Sıcaklık ve su direnciyle bir fark yaratır. Ek olarak, kullanımı da daha kolaydır. Philips BT2200, sağlam bir tasarım ve gelişmiş ses performansı sunan bir kablosuz hoparlördür. Bluetooth ile kablosuz müzik akışı sunan BT2200, kolay kullanımına dikkat çekiyor. BT2200’de, eller için ücretsiz bir entegre mikrofon var. Ürün ayrıca, hemen hemen tüm elektronik cihazlara basit bir bağlantı sağlayan ses girişini kolaylaştıran başka bir faktördür. 2.8 W çıkış gücü ile BT2200, sağlam ve su geçirmez bir üründür. Suya giderseniz, suyun yüzünde yanınızda kalabilirsiniz. Dahili batarya ile, kullanabileceğiniz yeri dinleyebileceğiniz, müzik dinleyebileceğiniz ürünü kullanabilirsiniz.

Yerleşik mikrofonunuz sayesinde, konuşmacınız da görev görevini kabul eder. Birisi onları çağırırsa, müzik durur ve hoparlör hakkında konuşabilir. BT2200, 5 saatlik çoğaltmayı azaltmaz. Kırpma önleyici fonksiyon, yüksek ve sağlam müzik için kesme anti-kesme teknolojisi, pil düşük olsa bile, daha yüksek ve kaliteli bir sesle müzik çalmanıza izin verir. Kesinti nedeniyle oluşabilecek hasar hoparlörlerinizi korur. BT2200, özel bir ses sınırlaması IC üzerinden bir anti-kesme işlevi sunar. Bu, müzik sinyalini amplifikatörden geçerek izler ve amplifikatörün aralığında zirveleri korur ve sesin etkilenecek hacminden kaçınmasını önler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.