En istikrarlı tablet piyasası üreticilerinden biri olan Samsung, yayınladığınız herhangi bir modelle başarılı olmak için başarılı. Galaxy Note 8.0, elbette, bunlardan biridir. Uyum rakiplerinin çoğunluğunu daraltmayan bu tablet, oldukça büyük bir müşteri kitlesini akredite etti. Ayrıca çok şey bulabilirsiniz.

Galaxy Note Note serisi, telefondaki ve tabletlerdeki sihirli bir değnek, Peng, kalem adı verilen tablet tabletin altındaki bir yuvaya oturur ve kapasitif nesnelere kıyasla harika. Samsung klavyesindeki paneller sayesinde, tüy ile kalemi ile giriş yapıp uygulamalarınızı not olarak kullanın. El yazısı tanıma da hızlı ve kalp atışıdır.

Tabletin Kralı : Samsung Galaxy Note 8.0

Galaxy Note 8.0 görsel kamera, Samsung Kıdemli cep telefonlarının büyük bir kopyası. Tabletin arkası, pürüzsüz beyaz plastik kaplamalı el sanatları ile çok iyidir. Ekran güzel. 800 × 1280’in çözünmesi özel bir şey değildir, ancak görüntünün kalitesi kesinlikle benzersizdir. Parlaklık, 500 CD / M2 olarak bir zirveye ulaşır ve canlı renkler doymuş gerçek yaşam olarak görünür.

Performans tam puan aldı.

Cihaz, performanstaki üst aralıklarda. 1.6-GHz Exynos 4412 işlemcisi, her şeyin akan ve arızalı, sürgülü web sitelerini ve ekranları büyük bir sıvıyla kaydırılmasını sağlar. Hız testlerinde, notun kare işlemcileri tozu rakiplerine yutur. İşlemcinin kuvveti ne yazık ki negatif pilin faydalı ömrü ile ilgilidir. Tahmin edilebildiğinden, bu fiyat için birçok işlevdir. 16 GB, dahili hafızayı microSD yuvasıyla genişletebilir. Mikro USB, iletim ve veri yükleme için kullanılır ve cihazın kızılötesi bir göndericisine sahiptir. 1.3 Önündeki Megapiksel, kameranın sözcüğü buna değmez, ancak arkadaki 5 megapiksel kamera parlak ortamlarda keskin ve ayrıntılı fotoğraflar alır. Düşük ışıktaki performans çok içeride değil. Bu sayfayı bıraktığımızda, Samsung harika bir tablet yaptı. Performans muhteşemdir, tüy çok iyi çalışır ve birçok fonksiyona sahiptir.

Tabletin Kralı : Samsung Galaxy Note 8.0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.