Sosyal ağları alan fotoğrafları paylaşırlar, akrabalarını internetten gönderirler. Fakat fotoğrafların kalite kağıdına yazdırılması, yanı sıra kalbiniz içindeki eski kağıt. Bu mini yazıcı ile, sizin için kontrol ettim, her yerde her yerde bir görüntü çıktısını alabilirsiniz.

Çoğu kullanıcı, sosyal ağları sıkıca paylaşırsam gibi çekdiğim fotoğrafları arşivliyor. Neredeyse bunlardan birini silmedim. Ama özel bir tavrım yok. Evdeki yazıcım yüksek kaliteli fotoğraflar alamıyor ve kaliteli baskı çalışmalarına gideceğim. Ancak bu ürün başka! Herhangi bir mazeret bırakmayın. FUJIFILM Instax Paylaşımı, haritada cep telefonları ve tabletlerle kaydedilecek olan Fujifilm Instax eylemlerinin ömrünü kolaylaştırır. Ücretsiz olarak indirilebilecek AM paylaşım uygulaması ile, fotoğraf gibi fotoğrafları yazdırmak için her zaman kolay, kolay, hızlı ve eğlencelidir. Instax Parçaları, iOS ve Android sistemi, karta saniyeler içinde basarken harita üzerinde akıllı telefonları ve tabletleri kullanın, istediğiniz notu da fotoğrafı da özelleştirmiştir.

Taşınabilir Fotoğraf Yazıcısı :Fujifilm Instax Share

Kullanımı kolay

Kablo bağlantısı gerektirmeyen son derece basit ve gerekli bir uygulama uygulaması gerektirmeyen uygulama sayesinde fotoğraflar, Instax’in katılımına bağlanarak basılabilir. Her yerde basınç olasılığı olan hem batarya hem de elektrik. Bir yer, tarih, zaman ve iklim olarak, bilgileri otomatik olarak yazar, istediğiniz gibi aynı kareyi çoğaltabilir. 6.2 cm x 4.6 cm Instax Paylaş Ağırlık sadece 253 gramdır. Uygulama içindeki farklı şablonlar sayesinde, Instax’in katılımı da sosyal ağlarla uyumludur. Yakalanan fotoğraflara ek olarak, Facebook’ta ve Instagram’da işaretlenmiş fotoğraflar da “AS” numaralarını da yazdırır. Kullanılan mini instax türleri özel bir fujifilm tekniği ile oluşturulur. Bu teknik, diğer ısıtma baskı çözümlerinden farklıdır, fotoğraf fotoğrafının uzun yıllar kalıcı olduğunu garanti eder.

Taşınabilir Fotoğraf Yazıcısı :Fujifilm Instax Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.