Akıllı telefonlar son yıllarda çok gelişmiştir. Ancak, taşınabilir oyun konsollarının yeri yine bir diğeridir. Eski oyun donanım üreticilerinin, Nintendo 3DS konsolu, klasik sevenler ve yeniliklere açık oyun meraklılarına yeni pencereleri açar.

Nintendo 3DS Taşınabilir El Konsolu, gözlüklü üç boyutlu oyunlar sunan bir cihazdır. İnternet bağlantısı gibi üç boyutlu fotoğrafla oyun işçilerle karşılaştı. Nintendo 3DS, kullanıcının ve üç boyutlu bir görüntüyü özel gözlük gerekmeden etkinleştirebileceğiniz 3.53 inçlik 800 × 240 piksele sahiptir. Stereo sistemdeki stereo kameralar, kullanıcılardan görüntüler alabilir ve bunları 3D ekranda gösterebilir.

Taşınabilir Üç Boyutlu Eğlence: Nintendo 3DS

Cihazdaki arayüzler, analog kolun teknolojik boyutu, hareketin tespiti ve 360 ​​derece kontrollü gyro hareket sensörleri için önemlidir. Spotpass’ın işlevi sayesinde kablosuz internet portları ve yeni bilgiler, oyun verileri, ücretsiz yazılım, videolar ve indirmek için daha fazlası var. Bu işlev süspansiyon modunda çalışıyor. Nintendo 3DS’nin en önemli özelliklerinden biri streetpass. Bu fonksiyon sayesinde, örneğin otomatik olarak veri ekleyin. B. Diğer 3D arkadaşlarıyla arkadaş eklemek için arkadaş ekleyin.

Ters uyumluluk fonksiyonu sayesinde Nintendo 3DS, DS ailesi için üretilen diğer oyunları oynatmak mümkündür. Eski oyunlar ve 3ds için yaratılan birçok oyunla eğlenceli bir zaman geçirmek mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.