Teknolojik gelişmeler, evdeki eski cihazları da değiştirdi. Samsung, son yıllarda ev aletleri alanındaki etkisini artırarak, tüketicilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği teknolojileri kullanarak tamamen yeni ürünler geliştirdi. Samsung’un 9 ve 10 kg kapasiteli iki farklı modelden oluşan Crystal Blue serisi en iyi örneklerden biri.

Evdeki teknolojinin yaşam kalitemiz üzerinde derin bir etkisi vardır. Ev aletlerinde önemli bir rol oynayan çamaşır makinelerine yeni bir yaklaşım sunan Crystal Blue serisi yıkayıcılar ilgi çekicidir. Tüm kışı kapalı ve havasız bir ortamda geçiren pike, yorganları temizleyip bir sonraki kışa kadar hijyenik tutmanın vakti geldi. Sağlığınız ve sevdiklerinizin sağlığı için bakteri üretimine uygun bir ortamda bekleyen yorganlarınızın bakterilerden arındırılması önemlidir. Tamamen hijyenik ve sağlıklı bir uyku için yorganlarınızın yıkama talimatlarına göre yılda en az iki kez temizlenmesi gerekir. Kalabalık aileler ve düzenli temizlik ihtiyaçları için özel olarak tasarlanan yeni Samsung Crystal Blue serisi, 9 ve 10 kg kapasiteli iki farklı modeli ile el yıkama battaniyeleri veya outdoor battaniyeleri gibi sorunlarınızı geride bırakmanıza olanak sağlıyor.

Tech Washer: Samsung Kristal Mavisi

Büyük, yüksek kapasiteli yıkamalar

Muazzam kapasitesi ile tüm yorganlarınızı kendi evinizde yıkama imkanı sunan serinin 10 kg WW10H9610EW / AH modeli, A +++ Energie’deki yıllık tüketim değerinden de% 50 daha verimli. Mükemmel sonuçlar için 1.600 RPM ve Samsung’un özel Eco Bubble teknolojisi birlikte sunulmaktadır. 10 yıl garantili dijital inverter motor, kullanım ömrü konusunda size güven verirken, akıllı sensör yıkama işlevi de performansı artırır. Beyaz kasa üzerindeki mavi cam kapak, ürünü dış görünümü açısından çekici kılarken, ergonomik 36 cm genişliğinde kapak ve tam dokunmatik LCD ekranın yanı sıra tercih edilen programların seçimi de kullanım kolaylığına önemli katkı sağlıyor. 9 kg WW90H7410EW / AH modeli ise kullanıcıya 1400 hızında çamaşır yıkamaya maksimum katkı, Eco Bubble teknolojisi, 10 yıl garantili dijital inverter motor, 15 yıl hızlı yıkama modu sunuyor. dakika ve tercih edilen modlar. Çocuk güvenliği ve basit ütüleme işlevi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.