USB parmaklarının anıları, verilerin, yedek kopyalarını, yedek kopyalarını ve veri depolamasını aktarmak için son derece faydalı ürünlerdir, ancak, özellikle iPhone’unuzda, akıllı telefonunuza veri yüklemek istiyorsanız, kablosuz bağlantı cihazıdır.

Yeni model SanDISK, bellek bellek belleğini bağlayın, standart bir USB belleğinin aksine, kullanıcıları kablosuz verileri kablosuz bir ağ olarak kullanıcılarına aktarmak için algılar.

Telefona USB Bellek Erişimi: SanDisk Connect

Kullanıcıları, iPhone, iPad veya diğer mobil cihazları SANDISK bağlantısına kablosuz ağa bağladıktan sonra, kablosuz veya temas bağlantısı dosyalarıyla bağlanmak için dosyaları cihaza aktarabilirsiniz.

Tabii ki, kablosuz ağı olan bir USB belleğin bir diğer yararı, dosyaların Windows, Linux veya Mac formatları ile PC’ye aktarımı da sağlayabilir.

Cihazı, bilgisayardaki USB portundan veya kendi özel şarj cihazınızdan şarj edebilirsiniz. Ücret, Wi-Fi özelliğini kullanmak için bir bağlantı kullanmak için yeterli olmalıdır. Aksi takdirde, kablosuz ağın yürütülmesi mümkün değildir. Bununla birlikte, yüklenmemişse, cihazı bir bilgisayara bağlayarak Wi-Fi işlevini açıp ardından akıllı telefonunuzu bağlamak için bağlayabilirsiniz, kablosuz verileri mobil cihazınızla ve bilgisayarınız arasında kaydedebilirsiniz.

Telefona USB Bellek Erişimi: SanDisk Connect

Bilgisayarınızı kablosuz olarak bağlamak istiyorsanız, önceden tanımlanmış ağ adını seçmek için bağlanabilir ve ardından Web tarayıcısı hakkında dosya paylaşımını oluşturabilirsiniz. Bir mobil cihaz (telefon / tablet) kullanıyorsanız, Bağlanmak için Bağlanmak için SanDisk Özel Mobil Uygulamasını yüklemelisiniz.

Web tarayıcısını bağladığınızda cihazın IP adresini bulmanız gerekir. Ayrıca, Wi-Fi adaptörünün işlevlerini doğrulamaya yardımcı olurlar.

Mobil uygulamanın bağlantısı, mobil uygulama üzerinden bağlantının yapılandırma yapılandırması arasındaki bağlantıyla bağlanması çok daha kolaydır ve şifreyi, ağın adını belirleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.