Nano-kristal teknolojisi, daha fazla renk, gösterişli glitter, gerçekçi detaylar ve üstün görüntü kalitesini sağlamak için görüntünün en üst kalitesi ile yüksek kontrast sayesinde. Tüm bu yenilikçi teknolojilere ek olarak, sınırları ifade eden bir seyir deneyimi yaşamak için söz veriyorlar.

TV Kategorisindeki En Kaliteli Cihaz: Samsung UE65JS9000

Samsung HDR ve UHD teknolojileri ile televizyon modeli, UE65JS9000, teknoloji ve rakip olarak estetiktir. UE65JS9000, rakipleri hala normal yüksek çözünürlüklü teknolojiler sunuyorsa, HDR ve UHD gibi iki zengin beceriye sahip bir model olmaya devam ediyor. HDR, yüksek dinamik aralığın kısaltması görevi görür ve gelişmiş ışık ve renk konfigürasyonunun görselleştirme görüntüsüne izin verir. Özet olarak, ekrandaki görüntüler çok renkli ve animasyonlu bir görünüme sahiptir. HDR teknolojisi için mümkün olduğunca, TV normal cihazlar olarak daha derin bir renk ve ışık sağlamalıdır. Bu basit ve daha ucuz bir iş değil.

TV Kategorisindeki En Kaliteli Cihaz: Samsung UE65JS9000

TV’nin HDR görüntülerini elde etmek için aynı HD yayınları gibi, içerik sağlayıcıları HDR’yi iletmelidir. Henüz HDR Yayınına Gitmeyen hiçbir editör olmamasına rağmen, dünyadaki Netflix gibi editörler kısa bir süre sonra HDR katılımına geçmeye hazırdır. Türkiye’ye girmenin çok uzun olmadığını tahmin edecekler. Aynı zamanda, 4K filmleri UHD çözünürlüğü (4K) ile izleyebilirsiniz ve İnternet bağlantınızın performansı yeterli ise, 4K içeriğini YouTube gibi çevrimiçi hizmetlerde görebilirsiniz. UE65JS9000’de kullanılan yeni Cyristal Nanic renk sistemi, profesyonel sinemalarda sinematizatif dijital sistemin (DCI)% 93’ünü oluşturabilir. Evinizde, gerçek sinemaya yakınındaki evinizdeki canlılıkta fotoğraflar elde edebilirsiniz. Özetle, görüntüde kıdemli bir çözüm arıyorsanız, bu TV yanınızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.