HolidayMaker Turistler turistlerinin turistlerinin en büyük turistleri haline gelen eylem kameraları, her koşulda ve neredeyse tüm pozisyonlar altında son yıllardaki en büyük arzular arasındadır. Çin’in en önemli üreticilerinin xiaomi bu talebe cevap veremedi.

Xiaomi’yi Çin’in önemli mobil üreticilerinden biri olarak tanıyoruz. Şirket ayrıca, fiyatı 400 $ ile gerçekleşmesine rağmen, çok büyük olan bir Gopro eylem kamera ödülü olarak Yi markasını da ortaya koydu. Düşük Andi Eylem Odaları üretmeye başlayan Xiaomi’nin en büyük avantajlarından biri olan fiyat, Gopro’ya benzeyen ilk eylem odasıyla ilk eylem odasının fiyatından çok daha düşüktür.

Xiaomi Yi’nin en dikkat çekici özelliği, Gopro altındaki suya girmek için özel bir kazaya ihtiyaç duymaz. Kameranın kendisi su geçirmez olarak tasarlanmıştır. Bu, büyük bir avantaj sunar, çünkü goopro rakibini kasada yerleştirmek ve Tresor kamerasındaki kontrol düğmelerini kontrol etmeye çalışın. Ek olarak, cebinizde kamera ile birlikte birçok kasa ve montaj ekipmanını cebinizde getirmek rahatsız edici olabilir.

Xiaomi, bu konuda önemli bir adıma sahiptir ve uygun fiyatlarıyla birleştirildiğinde tamamen su geçirmez, çok önemli bir hareket olarak tasarlayın. Plajlarda çok sayıda yi gördüğümüzü hatırlayın.

Videonun kalitesi gözde.

60, 48, 30 veya 24 fps gibi 1080p videoları sıkabilen kamera, bu kapasiteye sahip “pahalı” rakipler koyar. GOPRO gibi kameralar çok retrofresyona rağmen, 4K çözünürlüğe ulaşmış olsa da, internette 4K videoları oynatmak için çok fazla bir hizmet değildir, 4K videolarını çok yaygın göreceksiniz. Bu nedenle, bu model önümüzdeki yıllarda Yi’nin ihtiyacı olacak.

Fotoğraf makinesiyle fotoğraf kaydetmek isteyenler için, 16 MP sensörünün yeterince yüksek kaliteli fotoğraflar almanıza yardımcı olacağı da açıktır. Özetle, Çinliler bu sefer çok başarılı olacak ve batı rakiplerini korkutacak bir ürün yaratıyor gibi görünüyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.