Kışın serin ve ısıtma için en iyi klima nedir? En iyi klima, bunların çoğu önemli bir soru olan önemli bir sorudur. Yaz, kışın çantanızı yakmadan ısıtma yaparken sağlıklı ve ekonomik bir soğukluk sağlar, bu rehber sizin içindir!

Yaz “Çevrede klima klimayı ve klima durumunda klima) basılmasına rağmen, sağlık ve rahatlık açısından da önemlidir. Bu makalede, farklı formatları ve medya ihtiyaçlarını karşılayan 10 klima modelini inceliyoruz.

Rüzgarsız Samsung Klima

Samsung’un rüzgârsız rüzgarı, rahatsız edici rüzgar olmadan hoş bir soğukluk seviyesi koruyor. Temiz hava, klimada 21 bin mikro hava deliğinden rahatsız edicidir. Oda, odayı normal soğutma modunda otomatik olarak soğutur ve ortam sıcaklığı istenen seviyeye ulaştığında, rüzgarsız amatör soğukluk moduna otomatik olarak değiştirilir. Bu nedenle, rahatsız edici hava akımlarının gerçekten hoş bir içini elde edersiniz. Bu sistem, hızlı soğutma sistemine kıyasla% 72’ye kadar enerji tüketimini azaltır.

Yaz ve kış için en iyi klima modelleri ...

Beko Ayna Ionizer + Inverter Klima

Beko’nun A +++ sınıfında, Ionizer + özelliği, 3M filtreleri ve yıkanabilir toz filtreleri içeren havanın temizliği sırasında dahil edilir. Ionizer + otomatik temizleme teknolojisi olan bu klima sistemleri temizlenir. Sessiz modda çalışma imkanı sunan ürün, odadaki insan sayısıyla, odadaki insan sayısını, sıcaklık ve koşullara bağlı olarak güç kontrolü kontrol fonksiyonu ile birlikte. Ürün, akıllı bir atölye ile ürün için dijital bir göstergedir. Hızlı soğutma ve ısıtma özellikleriyle kolay kullanım sağlayan klima, 24 saat programlanabilir.

Yaz ve kış için en iyi klima modelleri ...

Mitsubishi srk71zm-s

Klima endüstrisinin en iyi markaları, Mitsubishi klima ile en üst düzeyde denir. Mitsubishi srk71zmmm-s, kapasite ve enerjide tasarruf eden, duvar tipinin klimasını almak istediğiniz her şeyi söyleyebilirim. Yaşam alanınızdaki havayı sağlayarak, konforunuzun ve sağlıklı nefes alanınızın filtrelenmesine yol açar. İnvertör klimalar, bölüme göre enerji ve enerji tüketiminden çok daha avantajlıdır. Bu model yatırımcının klimalarını oldukça iyi yansıtıyor. Gelişmiş vektör kontrolü sayesinde, invertörün kontrolü daha verimli çalışır. Düşük hızlı yüksek hızlı kanal da yumuşaktır. BTU’nun 24.000 kapasiteli climactur da sessizlikte iddia edildi.

Yaz ve kış için en iyi klima modelleri ...

Daikin Tegora FTXB60B.

Bu yeterli Daikin Klima Sistemi Isıtma için kışın mevcuttur. 21,300 BTU soğutma kapasitesi. FTXB60B, Daikin markasının yürütülebilir bir serisinden biri, klima için deneyim ile FTXB60B, ayarlanan sıcaklığın elde edilmesi veya korunması için gerekli fanı otomatik olarak seçer. Ortamı istediğiniz sıcaklığa getirebilir veya 20 dakika içinde soğutabilirsiniz. İnvertör teknolojisi sayesinde, bu klima işlemi durması gerektiğinde durdurulması gerektiğini, bekleme modunda% 80 enerji (Bekleme modu). Bu modelin ayırt edici özelliklerinden biri, 20 dakikadan fazla insan hareketlerinin algılanması durumunda, ekonomik bekleme modunda değişir.

Yaz ve kış için en iyi klima modelleri ...

Vestel Inverter Minimalist 18

Global Dev yarışmalarıyla uluslararası alanda rekabet edebilen Vestel’in klima modelleri teknolojiyi ve estetiği getirebilir. En belirgin serilerden biri olan minimalist, evde veya ofiste dekoratif klima durması için uygundur. Dijital DC invertör teknolojisi sayesinde, oda sıcaklığında değişiklikleri otomatik olarak algılar, ancak çalışma hızını ortam sıcaklığına göre otomatik olarak ayarlar. Klimayı süspansiyon modunda aldığınızda, oda sıcaklığı ve hava akışı, rahatsız etmeyecek düzeyde otomatik olarak yapılandırılır. Böylece klima sağlıklı, sessiz ve geniş bir uyku atmosferi sunar. Scaning işlevi, buzlanma otomatik olarak buzun tetikleyen klimada otomatik olarak etkinleştirildiğinde otomatik olarak etkinleştirilir ve bir sırlamaya neden olmak için enerji kaybını önler. Çevrede toz, yaylar ve benzeri parçacıkların filtrasyonu, sağlık açısından büyük bir avantaj sunar. Çıkarılacak ve yıkanacak filtrelerin ek pratik kullanımını sağlar.

Yaz ve kış için en iyi klima modelleri ...

Samsung AR5600.

Bazıları için klimanın hızlı bir şekilde başlatılmasının öncelikli bir özelliği. AR5600 Samsung klima modeli hızlı soğutma severlerin tadını çıkaracak. AR5600’teki hızlı soğutma modu sayesinde, ortam birkaç dakika içinde eş-erişim sunmaya başlar. Konforlu soğutma modu ayrıca hızlı soğutmanın ardından bölgede konfor sunar. Pratik klima modları sayesinde soğuk olacaktır. Üçgenin tasarımı daha geniş bir hava girişine sahiptir. Açı açısı ve genişliği, V şeklindeki kanatlar ve en büyük fan sayesinde hava çıkışını arttırır, hava daha hızlı ve daha etkili bir şekilde soğutulur ve klima alanı genişler. Bu şekilde, temiz hava, odanızın tüm köşelerine ulaşabilir. Klima, yalnız kullanıcı modu ile enerji tasarrufu sağlar. Bu mod, kompresör kapasitesinden daha azını kullanır ve doğrudan enerji tüketimini bu şekilde azaltmıştır.

Yaz ve kış için en iyi klima modelleri ...

Demirdöküm A3.

Son yıllarda, klima ile klimaya ek olarak, markalardaki markalar için hızlı bir şekilde soğutmaya başladı. Demiruüm havasının A3 modelinde tehdit edici soğutma işlevi sayesinde, çevre çok kısa sürede istenen soğuğa ulaşmıştır. Kışın, sıcak başlama ile benzer bir iki olasılık elde etmek mümkündür. Cihaz ısıtma modunda yapılandırılmışsa, iç ünite buharlaştırıcıyı istenen sıcaklığa ulaşmadan çevreye uçurmaz. Yeterli sıcaklığa ulaşıldığında sadece sıcak hava üflenir. Klimada klimada çevreye sayılan R-410A soğutucu akışkanı sayesinde, bu klima ozon tabakası tarafından zarar görmez. Klimayı istediğiniz zaman başlatabilir ve durdurdunuz.

Yaz ve kış için en iyi klima modelleri ...

TOSHIBA RAS 18 N3KV-E

20500 BTU / H Soğutma Kapasitesi ve 21500 BTU / H ISITMA KAPASİTESİ TOSHIBA RAS 18 N3KV Model Klima ile yüksek performanslı ve düşük güç tüketimi vaat ediyor. Televizyon değerlerinde, Şirket, klimanın bir kabarcık tükettiğini, bu geliştirdiği teknolojilere bu hakkı desteklemektedir. Şirketin onaylanmasına göre, başka bir standardın klimalarının yıllık enerji tüketimi, klimaya kıyasla% 30’tan daha az bir tür yatırımcıdır. Ayrıca süzüntüde başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Klimadaki iç ünite, kötü kokuları çözen, bakterileri ve virüsleri, puroları ve sağlıklı ortamları yok eden büyük bir filtre sistemine sahiptir. Plazma filtresine verdiğiniz bu donanım liderlik sağlar. Toshiba klimanın görünümü de uygulanır. Oval kenarlar, estetik algısını da arttırır.

Yaz ve kış için en iyi klima modelleri ...

Airfel AS22-0942.

Airfel AS22-0942’nin klima, listemizden biri ve yüksek rütbeli modellerden biri, yüksek tasarruf hakkıdır. Bu model başarılı ve ısıtma ve soğutma, bu model fanın işlevleriyle rahat bir maksimum sunar. Turbo fonksiyonunun ve yatırımcı teknolojisinin birleşimi ile, soğutma bu klimada hızlı ısıtma ile gösterilir. Havayı temizleyen klima sorunu, belirli aralıklarla temizlik durumudur. Bu klimada iç cihazın kurutma fonksiyonu sayesinde, iç ünitedeki bakteriyel üreme ve kötü kokular oldukça bloke edilir. Klima hem iç araçlar hem de kullanıcıya dış sıcaklıkta buna göre yardımcı olmak için. İsterseniz, klimanızın son zamanlarını günlük programlar aracılığıyla belirleyebilirsiniz. Çocukların kalesi de küçük yaramaz sefalete karşı küçük bir önlemdir.

Yaz ve kış için en iyi klima modelleri ...

Bosch Super DC B1zmi12911 İnvertör

Yurtiçi elektronikteki itibara izin veren Bosch, klimada iki önemli iddiaya sahiptir: Süper DC invertör fonksiyonu ve R410A gazı. Süper DC inverterler, klima sistemlerini yavaşlatır, kompresörün hızı istenen oda sıcaklığında yavaşlar, ancak motor sürekli bir işlem yaparak daha düşük bir hızda en düşük hızda değildir. Bu teknoloji sayesinde, Süper DC invertör klimalar, enerji sınıfının bir sınıflandırmasından% 35 daha az enerji tüketir. Ek olarak, daha hızlı, daha sakin ve daha sağlıklıdırlar. Diğer Bosch klimalarında olduğu gibi, Süper DC inverter ayrıca klimalardaki çevreye saygılı R410A gazını kullanır. R410A, soğutma sistemlerinde, HFK grubundaki bir soğutucu akışkan (hidroflorokarbon) kullanılır. Hem ozon tabakasına zarar veriyor ve düşük enerji kullandığı için küresel ısınma için alternatif bir çözüm olarak kullanılır.

Yaz ve kış için en iyi klima modelleri ...

Baymak zarif 12 ch

Piyasadaki klimanın çoğu enerji verimliliğini vaat ediyor, ancak çok ulaşabilir. Mevsimsel verimlilik standartları şu anda ülkemizde Avrupa Birliği’nden geçerlidir ve ülkemizde geçerlidir, klima teknolojisi için çok doğru koşullar içerir. Gelişmiş teknolojinin yeni nesil invertörü, klimaların bu standartları alabilecekleri bu standartlara ulaşır, bu klima modelinin zarif bir görünüme ve akıllı fonksiyonlara sahiptir. Sıcaklığı okuyabilen akıllı uzaktan kumanda sayesinde, odanın herhangi bir yerinde tam bir kontrol ve ayrıntılı bir bilgiye sahiptir. Klimadaki iyoniseteknoloji, gümüş iyon ve aktif karbon filtreleri ile serinletici bir hava sunar. Akıllı temizleme özelliği, olası kalıbı ve kabarmayı ortadan kaldırır. Uzaktan kumandadaki favori ve turbo moda modları sayesinde, bazı düğmelere basarak istediğiniz rahatlığa ulaşabilirsiniz.

Yaz ve kış için en iyi klima modelleri ...

Lg econo invertör v

LG Econo Inverter V Model Klima, soğuk ve sıcak havalarda iyi bir klima için tasarlanmıştır. 18000 BTU kapasiteli bu model, homojen bir soğutma kapasitesine en fazla 45 metrekareliktir. Çevreye zararlı partikülleri sterilize eden PLASMASKAST teknolojisi de kötü kokuların oluşumunu önler. Reaksiyon hava çıkış sistemi sayesinde, istediğiniz seviyeye oda sıcaklığını getirebilir. Klimaya yatırılan fan, yüzeyin basıncını azaltır, hava temas eder ve gürültü seviyesini azaltır. Çift yönlü hava tetiği sayesinde, temiz ve ferah hava, odaya eşit şekilde yayılmış. Sessiz, hijyenik ve ekonomik soğutma için ideal ürünlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Yaz ve kış için en iyi klima modelleri ...

[Tip bildirimi = “Notification_info”] Ayrıca bunu okuyun: 10 Uygun fiyatlı klima Gidigidian’ı arayabilirsiniz.

Aşırı ısının beyin fonksiyonlarını ve fiziksel aktiviteyi azaltan bilimsel bir gerçektir. Ek olarak, böcek ve bakteriyel analiz sıcak ortamlarda durdurulur. Bu nedenle, hava kalitesini arttırmak ve birçok yoldan yararlanmak için nefes alan havanın kalitesini almanızı öneririz. Bütçeyi dökmeyen bütçenin yanı sıra iyi fonksiyonel kalitenin klimasını alabileceğiniz klima modellerini kontrol etmelisiniz. İşte ondan alabileceğiniz 10 adet uygun klima.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.